Jesteśmy firmą, której fundamentem działania jest transport międzynarodowy szerokiej gamy towarów.

Stale rozwijający się potencjał naszej firmy w połączeniu z zasadami partnerstwa, rzetelności i terminowości świadczonych usług skutkuje ciągle zwiększającą się liczbą zadowolonych Klientów.

Dzięki naszej dyspozycyjnej i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom gwarantując najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo powierzonego nam towaru.

Dbamy o środowisko naturalne inwestując w nowoczesne i ekologiczne ciągniki siodłowe spełniające europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska o klasie emisji spalin minimum EURO 5.

 

Naczepy posiadają certyfikat XL, rozsuwane boki i dach. W standardowym wyposażeniu są pasy, kątowniki, maty antypoślizgowe i belki zabezpieczające ładunek, które umożliwiających nam bezpieczne przewożenie towarów o długości do 13,64m, szerokości 2,48m i wysokości przy załadunku górą do 2,78m, tyłem 2,74m lub bokiem 2,70m.

Cały nasz tabor wyposażony jest w satelitarny system monitoringu GPS pozwalający nam na 24h nadzór nad ładunkiem oraz jego terminową dostawę.